Futbol - moje życie - Poszukuje tych biletów

 

PUCHAR ZDOBYWCÓW PUCHARU


1962/1963

12-09-1962 UJPESZT BUDAPESZT - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 5-0
26-09-1962 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - UJPESZT BUDAPESZT 0-0

1963/1964

25-09-1963 OLYMPIAKOS PIREUS - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2-1
02-10-1963 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - OLYMPIAKOS PIREUS 1-0
23-10-1963 OLYMPIAKOS PIREUS - ZAGŁĘBIE SONOWIEC - Wiedyń 2-0

1964/1965

02-09-1964 ADMIRA WIEDYN - LEGIA WARSZAWA 1-3
23-09-1964 LEGIA WARSZAWA - ADMIRA WIEDYN 1-0
18-11-1964 LEGIA WARSZAWA - GALATASARAY STAMBUŁ 2-1
03-12-1964 GALATASARAY STAMBUŁ - LEGIA WARSZAWA 1-0
10-12-1964 LEGIA WARSZAWA - GALATASARAY STAMBUŁ 1-0
03-03-1965 LEGIA WARSZAWA - TSV 1860 MONACHIUM 0-4
17-03-1965 TSV 1860 MONACHIUM - LEGIA WARSZAWA 0-0

1966/1967

28-09-1966 CHEMIE LIPSK - LEGIA WARSZAWA 3-0
12-10-1966 LEGIA WARSZAWA - CHEMIE LIPSK 2-2

1967/1968

20-09-1967 HJK HELSINKI - WISŁA KRAKÓW 1-4
04-10-1967 WISŁA KRAKÓW - HJK HELSINKI 4-0
15-11-1967 WISŁA KRAKÓW - HSV HAMBURG 0-1
29-11-1967 HSV HAMBURG - WISŁA KRAKÓW 4-0

1969/1970

17-09-1969 OLYMPIAKOS PIREUS - GÓRNIK ZABRZE 2-2
01-10-1969 GÓRNIK ZABRZE - OLYMPIAKOS PIREUS 5-0 Chorzów
26-11-1969 GLASGOW RANGERS - GÓRNIK ZABRZE 1-3
04-03-1970 LEWSKI SOFIA - GÓRNIK ZABRZE 3-2
01-04-1970 AS ROMA - GÓRNIK ZABRZE 1-1
22-04-1970 GÓRNIK ZABRZE - AS ROMA 1-1 Strasburg-FRANCJA
29-04-1970 MANCHESTER CITY - GÓRNIK ZABRZE 2-1 Wiedyń

1970/1971

16-09-1970 ALBORG BK - GÓRNIK ZABRZE 0-1
30-09-1970 GÓRNIK ZABRZE - ALBORG BK 8-1
21-10-1970 GOZETPE IZMIR - GÓRNIK ZABRZE 0-1
04-11-1970 GÓRNIK ZABRZE - GOZETPE IZMIR 3-0
24-03-1971 MANCHESTER CITY - GÓRNIK ZABRZE 2-0
31-03-1971 MANCHESTER CITY - GÓRNIK ZABRZE 3-1 Kopenhaga

1971/1972

15-09-1971 ZAGŁEBIE SOSNOWIEC - ATVIDABERGS FF 3-4
29-09-1971 ATVIDABERGS FF - ZAGŁEBIE SOSNOWIEC 1-1

1972/1973

13-09-1972 VIKINGUR REYKJAVIK - LEGIA WARSZAWA 0-2
27-09-1972 LEGIA WARSZAWA - VIKINGUR REYKJAVIK 9-0
25-10-1972 LEGIA WARSZAWA - AC MILAN 1-1
08-11-1972 AC MILAN - LEGIA WARSZAWA 2-1

1973/74

19-09-1973 LEGIA WARSZAWA - PAOK SALONIKI 1-1
03-10-1973 PAOK SALONIKI - LEGIA WARSZAWA 1-0

1974/1975

18-09-1974 GWARDIA WARSZAWA - FC BOLGONA 2-1
02-10-1974 FC BOLGONA - GWARDIA WARSZAWA 2-1 k 3-5
23-10-1974 GWARDIA WARSZAWA - PSV EINDHOVEN 1-5
06-11-1974 PSV EINDHOVEN - GWARDIA WARSZAWA 3-0

1975/1976

17-09-1975 SKEID OSLO - STAL RZESZÓW 1-4
01-10-1975 STAL RZESZÓW - SKEID OSLO 4-0
22-10-1975 WREXHAM - STAL RZESZÓW 2-0
05-11-1975 STAL RZESZÓW - WREXHAM 1-1

1976/1977

23-09-1976 FLORIAN LA VALETTA - ŚLĄSK WROCŁAW 1-4
29-09-1976 ŚLĄSK WROCŁAW - FLORIAN LA VALETTA 2-0
20-10-1976 ŚLĄSK WROCŁAW - BOHEMIANS DUBLIN 3-0
03-11-1976 BOHEMIANS DUBLIN - ŚLĄSK WROCŁAW 0-1
02-03-1977 ŚLĄSK WROCŁAW - NAPOLI 0-0
16-03-1977 NAPOLI - ŚLĄSK WROCŁAW 2-0

1977/1978

14-09-1977 PAOK SALONIKI - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2-0
28-09-1977 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PAOK SALONIKI 0-2

1978/1979

13-09-1978 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SSW INNSBRUCK 2-3
27-09-1978 SSW INNSBRUCK - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1-1

1979/1980

19-09-1979 ARKA GDYNIA - BEROE STARA ZAGORA 3-2
03-10-1979 BEORE STARA ZAGORA - ARKA GDYNIA 2-0

1980/1981

16-09-1980 SŁAWIJA SOFIA - LEGIA WARSZAWA 3-1
01-10-1980 LEGIA WARSZAWA - SŁAWIJA SOFIA 1-0

1981/1982

16-09-1981 VALARENGA OSLO - LEGIA WARSZAWA 2-2
21-10-1981 LEGIA WARSZAWA - LAUSANNE LOZANNA 2-1
04-11-1981 LAUSANNE LOZANNA - LEGIA WARSZAWA 1-1
03-03-1982 LEGIA WARSZAWA - DYNAMO TIBIBISI 0-1
17-03-1982 DYNAMO TIBIBISI - LEGIA WARSZAWA 1-0

1982/1983

14-09-1982 IBV VESTMANNEYAER - LECH POZNAN 0-1
29-09-1982 LECH POZNAN - IBV VESTMANNEYAER 3-0
20-10-1982 ABERDEEN - LECH POZNAN 2-0
03-11-1982 LECH POZNAN - ABERDEN 0-1

1984/85

19-09-1984 WISŁA KRAKÓW - IBV VESTMANNYAER 4-2
03-10-1984 IBV VESTMANNYAER - WISŁA KRAKÓW 1-3
24-10-1984 FORTUNA SITTARD - WISŁA KRAKÓW 2-0
07-11-1984 WISŁA KRAKÓW - FORTUNA SITTARD 2-1

1985/1986

18-09-1985 GALATASARAY - WIDZEW ŁÓDZ 1-0
02-10-1985 WIDZEW ŁÓDZ - GALATASARAY 2-1

1986/1987

16-09-1986 FRAM REYKJAVIK - GKS KATOWICE 0-3
05-11-1986 FC SION - GKS KATOWICE 3-0

1987/1988

16-09-1987 RS SAN SEBASTIAN - ŚLĄSK WROCŁAW 0-0

1988/1989

07-09-1988 FLAMURTARI - LECH POZNAŃ 2-3
26-10-1988 FC BARCELONA - LECH POZNAŃ 1-1

1989/1990

13-09-1989 FC BARCELONA - LEGIA WARSZAWA 1-1

1990/1991

19-03-1990 LEGIA WARSZAWA - SWIFT HESPERANGE 3-0
24-10-1990 ABERDEEN - LEGIA WARSZAWA 0-0

1991/1992

18-09-1991 GKS KATOWICE - MOTHERWELL 2-0

1995/1996

24-08-1995 ARARAT EREWAN - GKS KATOWICE 2-0 k 4-2

1997/1998

14-08-1997 GLENAVON - LEGIA WARSZAWA 1-1



PUCHAR UEFA

1968/69

02-10-1968 LEGIA WARSZAWA - TSV 1860 MONACHIUM
09-10-1968 TSV 1860 MONACHIUM - LEGIA WARSZAWA
06-11-1968 KSV WAREGEM - LEGIA WARSZAWA
12-11-1968 LEGIA WARSZAWA - KSV WAREGEM
23-02-1969 LEGIA WARSZAWA - UJPESZT DOZSA
26-02-1969 UJPESZT DOSZA - LEGIA WARSZAWA

1969/1970

04-09-1969 VOJVODINA NOWY SAD - GWARDIA WARSZAWA
17-09-1969 GWARDIA WARSZAWA - VOJVODINA NOWY SAD
17-09-1969 WSK WIEDEN - RUCH CHORZÓW
30-09-1969 RUCH CHORZÓW - WSK WIEDEN
05-11-1969 DUNFERMLINE - GWARDIA WARSZAWA
18-11-1969 GWARDIA WARSZAWA - DUNFERMLINE
19-11-1969 AJAX AMSTERDAM - RUCH CHORZÓW
26-11-1969 RUCH CHORZÓW - AJAX AMSTERDAM

1970/71

16-09-1970 GKS KATWOICE - FC BARCELONA
16-09-1970 RUCH CHORZÓW - FIORENTINA
23-09-1970 FC BARCELONA - GKS KATOWICE
30-09-1970 FIORENTINA - RUCH CHORZÓW

1971/72

15-09-1971 FC LUGANO - LEGIA WARSZAWA
15-09-1971 ZAGŁEBIE WAŁBRZYCH - SKLO UNION TEPLICE
29-09-1971 LEGIA WARSZAWA - FC LUGANO
29-09-1971 SKLO UNION TEPLICE - ZAGŁEBIE WAŁBRZYCH
19-10-1971 RAPID BUKARESZT - LEGIA WARSZAWA
20-10-1971 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH - UTA ARAD
03-11-1971 LEGIA WARSZAWA - RAPID BUKARESZT
03-11-1971 UTA ARAD - ZAGŁEBIE WAŁBRZYCH

1972/73

13-09-1972 RUCH CHORZÓW - FENERBAHCE STAMBUŁ
13-09-1972 VITORIA SETUBAL - ZAGŁEBIE SOSNOWIEC
27-09-1972 FENERBAHCE STAMBUŁ- RUCH CHORZÓW
28-09-1972 ZAGŁEBIE SOSNOWIEC - VITORIA SETUBAL
25-10-1972 RUCH CHORZÓW - DYNAMO DREZNO

1973/74

19-09-1973 FERENVACAROS - GWARDIA WARSZAWA
19-09-1973 RUCH CHORZÓW - WSV WUPPERTAL
03-10-1973 GWARDIA WARSZAWA - FERENVACROS
03-10-1973 WSV WUPPERTAL - RUCH CHORZÓW
24-10-1973 FEYENOORD - GWARDIA WARSZAWA
24-10-1973 RUCH CHORZÓW - CARL ZEIS JENA
07-11-1973 GWARDIA WARSZAWA - FEYENOORD
07-11-1973 CARL ZEISS JENA - RUCH CHORZÓW
28-11-1973 HONVED BUDAPESZT - RUCH CHORZÓW
12-12-1973 RUCH CHORZÓW - HONVED BUDAPESZT
06-03-1974 RUCH CHORZÓW - FEYENOORD
20-03-1974 FEYENOORD - RUCH CHORZÓW

1974/75

18-09-1974 GÓRNIK ZABRZE - PARTIZAN BELGRAD
18-09-1974 FC NANTES - LEGIA WARSZAWA
02-10-1974 LEGIA WARSZAWA - FC NANTES

1975/76

17-09-1975 HOLBAK - STAL MIELEC
17-09-1975 GAIS GOTEBORG - SLASK WROCŁAW
01-10-1975 STAL MIELEC - HOLBAK
01-10-1975 SLASK WROCLAW - GAIS GOTEBORG
22-10-1975 SLASK WROCLAW - RFC ANTWERP ANTWERPIA
05-11-1975 STAL MIELEC - CARL ZEISS JENA
26-11-1975 SLASK WROCLAW - LIVERPOOL
26-11-1975 SLOVNAFT BRATYSŁAWA - STAL MIELEC
10-12-1975 LIVERPOOL - SLASK WROCLAW
10-12-1975 STAL MIELEC - SLOVNAFT BRATYSLAWA
17-03-1976 STAL MIELEC - HSV HAMBURG

1976/77

15-09-1976 CELTIC - WISŁA KRAKÓW
15-09-1976 1 FC KOLN - GKS TYCHY
29-09-1976 WISŁA KRAKÓW - CELTIC
29-09-1976 GKS TYCHY - 1 FC KOLN
20-10-1976 WISŁA KRAKÓW - RWD MOLENBEEK
03-11-1976 RWD MOLENBEEK - WISŁA KRAKÓW

1977/78

14-09-1977 GÓRNIK ZABRZE - HAKA VALKEAKOSKI
14-09-1977 MANCHESTER CITY - WIDZEW ŁÓDZ
14-09-1977 ODRA OPOLE - FC MAGDEBURG
28-09-1977 HAKA VALKEAKOSKI - GÓRNIK ZABRZE
28-09-1977 WIDZEW ŁÓDZ - MANCHESTER CITY
19-10-1977 WIDZEW ŁÓDZ - PSV EINDHOVEN
02-11-1977 GÓRNIK ZABRZE - ASTON VILLA
02-11-1977 PSV EINDHOVEN - WIDZEW ŁÓDZ

1978/79

13-09-1978 MSV DUISBURG - LECH POZNAN
16-09-1978 PEZOPORIKOS LARNAKA - SLASK WROCLAW
27-09-1978 LECH POZNAN - MSV DUISBURG
27-09-1978 SLASK WROCLAW - PEZOPORIKOS LARNAKA
21-10-1978 IBV VESTMANNEYJA - SLASK WROCLAW
02-11-1978 SLASK WROCLAW - IBV VESTMANNEYJA
06-12-1978 SLASK WROCLAW - BORUSSIA MONCHENGLADBACH

1979/80

19-09-1979 WIDZEW ŁÓDZ - AS ST ETIENNE
19-09-1979 ARHUS GF - STAL MIELEC
03-10-1979 AS ST ETIENNE - WIDZEW ŁÓDZ
03-10-1979 STAL MIELEC - ARHUS

1980/81

17-09-1980 SLASK WROCŁAW - DUNDEE UTD
01-10-1980 WIDZEW ŁÓDZ - MANCHESTER UTD
01-10-1980 DUNDEE UTD - SLASK WROCŁAW
10-12-1980 WIDZEW ŁÓDZ - IPSWICH TOWN

1981/82

16-09-1981 FEYENOORD ROTTERDAM - SZOMBIERKI BYTOM
16-09-1981 MALMO FF - WISŁA KRAKÓW
30-09-1981 SZOMBIERKI BYTOM - FEYENOORD ROTTERDAM
30-09-1981 WISŁA KRAKÓW - MALMO FF

1982/83

15-09-1982 STAL MIELEC - KSC LOKEREN
15-09-1982 SLASK WROCŁAW - DINAMO MOSKWA
29-09-1982 DINAMO MOSKWA - SLASK WROCŁAW
21-10-1982 SLASK WROCŁAW - SERVETTE GENEWA
04-11-1982 SERVETTE GENEWA - SLASK WROCŁAW

1983/84

14-09-1983 WIDZEW ŁÓDZ - ELFSBORG
28-09-1983 ELFSBORG - WIDZEW ŁÓDZ
19-10-1983 WIDZEW ŁÓDZ - SPARTA PRAGA
02-11-1983 SPARTA PRAGA - WIDZEW ŁÓDZ

1984/85

20-09-1984 WIDZEW ŁÓDZ - ARHUS GF
03-10-1984 POGON SZCZECIN - 1 FC KOLN
03-10-1984 ARHUS GF - WIDZEW ŁÓDZ
24-10-1984 BORUSSIA MG - WIDZEW ŁÓDZ
07-11-1984 WIDZEW ŁÓDZ BORUSSIA MG
28-11-1984 WIDZEW ŁÓDZ - DINAMO MINSK
12-12-1984 DINAMO MINSK - WIDZEW ŁÓDZ

1985/86

18-09-1985 LEGIA WARSZAWA - VIKING STAVANGER
02-10-1985 LECH POZNAN - BORUSSIA MG
02-10-1985 VIKING STAVANGER - LEGIA WARSZAWA
23-10-1985 VIDEOTON SZEKESFEHERVAR - LEGIA WARSZAWA

1986/87

17-09-1986 LEGIA - DNIEPR DNIEPROPIETROWSK
17-09-1986 LASK LINZ - WIDZEW ŁÓDZ
01-10-1986 DNIEPR DNIEPROPIETROWSK - LEGIA
01-10-1986 WIDZEW ŁÓDZ - LASK LINZ
22-10-1986 LEGIA WARSZAWA - INTER
05-11-1986 BAYER UERDINGEN - WIDZEW ŁÓDZ

1987/88

16-09-1987 POGON SZCZECIN - HELLAS VERONA
16-09-1987 SPORTUL BUKARESZT - GKS KATOWICE

1988/89

07-09-1988 BAYERN MONACHIUM - LEGIA WARSZAWA

1989/90

13-09-1989 ROPS ROVANIEMI - GKS KATOWICE
27-09-1989 JUVENTUS TURYN - GÓRNIK ZABRZE


1990/91

19-09-1990 GKS KATOWICE – TPS TURKU
03-10-1990 TPS TURKU – GKS KATOWICE
07-11-1900 BAYER LEVERKUSEN – GKS KATOWICE

1991/92
 
17-09-1991 HSV HAMBURG – GÓRNIK ZABRZE

1992/93


30-09-1992 GALATASARAY – GKS KATOWICE


1994/95

09-08-1994 INTER CARDIF – GKS KATOWICE
23-08-1994 SHAMROCK ROVERS – GÓRNIK ZABRZE
13-09-1994 ADMIRA WIEDYN – GÓRNIK ZABRZE
27-09-1994 ARIS SALONIKI – GKS KATOWICE

1995/96

08-08-1995 BANGOR CITY – WIDZEW ŁÓDZ
22-08-1995 SZIRAK GUMRI – ZAGŁĘBIE LUBIN
12-09-1995 AC MILAN – ZAGŁĘBIE
12-09-1995 CZOREMORE ODESSA – WIDZEW

1996/97

20-08-1996 HAKA VALKEKOSKI – LEGIA
11-09-1996 PANATHINAIKOS – LEGIA
29-10-1996 BESKITAS – LEGIA

1997/98

30-07-1997 POBEDA PRILEP – ODRA WODZISŁAW
12-08-1997 ROTOR WOŁOGRAD – ODRA
30-09-1997 UC UDINE – WIDZEW

1998/99

22-07-1998 SADAM TALIN – POLONIA WARSZAWA
22-07-1998 NEWTON – WISŁA KRAKÓW
25-08-1998 DYNAMO MOSKWA – POLONIA WARSZWA
25-08-1998 TKS TRABZONSPOR – WISŁA KRAKÓW
15-09-1998 TETANIC MARIBOR – WISŁA KRAKÓW

1999/2000

12-08-1999 METALURGS LIPAWA – LECH POZNAN
16-09-1999 ANORTHIS – LEGIA
30-09-1999 BRONDBY – AMICA
30-09-1999 IFK GOTEBORG – LECH
02-11-1999 AS MONACO – WIDZEW ŁÓDZ

2000/2001

24-08-2000 FC VADUZ – AMICA WRONKI
10-08-2000 ŻELEŻNICAR SARAJEVO - WISŁA KRAKÓW

2001/2002

09-08-2001 FYLKIR REJKAWIK – POGOŃ SZCZECIN
23-08-2001 TNS LIANSANFFRAID – POLONIA WARSZAWA
01-11-2001 VALENCJA – LEGIA WARSZAWA

2002/2003

15-08-2002 GLENTORAN BELFAST – WISŁA KRAKÓW
29-08-2002 TNS LIASANFFRIAD – AMICA WRONKI
19-09-2002 PRIMORJE – WISŁA KRAKÓW
31-10-2002 MALAGA – AMICA

2003/2004

27-08-2003 ATALANTAS KŁAJPEDA – DYSKOBOLIA

2004/2005

12-08-2004 FC TIBIBISI – LEGIA
12-08-2004 TEREK GROZNY – LECH

2005/2006

11-08-2005 GRASHOPERS – WISŁA PŁOCK
15-09-2005 VITORIA GUIMARES – WISŁA KRAKÓW

2007/2008

19-08-2007 MKT ARAZ IMISZR – DYSKOBOLIA
04-10-2007 CRVENA ZVEZDA – GROCLIN

2008/2009

28-08-2008 FK MOSKWA – LEGIA
18-09-2008 AUSTRIA – LECH
27-11-2008 CSKA MOSKWA - LECH

2009/2010

02-07-2009 FK BUDNOSTI - POLONIA WARSZAWA
30-07-2009 Fredrikstad FK - Lech Poznań

2010/2011

15-07-2010 FC Valletta - Ruch Chorzów
05-08-2010 Austria Wiedyń - Ruch Chorzów
05-08-2010 Qarabach - Wisła Kraków
2011/2012

21-07-2011 Dunnde - Śląsk Wrocław
28-07-2011 Gaziantepspor - Legia Warszawa
01-12-2011 Odennse - Wisła Kraków
 
2012/2013
 
 
12-07-2012 Żetysu Tałdykorgan - Lech Poznań
19-07-2012 Chazar Lekonar - Lech Poznań

2013/2014

18-07-2013 FC Honka - Lech Poznań
25-07-2013 FK Rudar - Śląsk Wrocław
 
2014/2015

24-07-2014 Zawisza Bydgoszcz - SV Zulte
31-07-2014 Strajan - Lech Poznań
02-10-2014 Trabzonspor - Legia Warszawa
11-12-2014 Legia Warszawa - Trabzonspor
26-02-2015 Legia Warszawa - Ajax Amsterdam
 
2015/2016

02-07-2015 NK Celje - Śląsk Wrocław
2016/2017

21-07-2016 IFK Getoborg - Piast Gliwice
2017/2018

06-07-2017 FK Pelister - Lech Poznań
27-07-2017 FC Urtrecht - Lech Poznań
 
2018/19
 
12-07-2018 Lech Poznań - Gandzaspar Kapan
16-08-2018 Lech Poznań - KRC Genk
 
2019/20
 

11-07-2019 DAC Dunajska Streda - Cracovia Kraków
25-07-2019 Piast Gliwice - Riga FC
01-08-2019 Brøndbyernes IF - Lechia Gdańsk


 
   

 
   
 
LIGA MISTRZÓW


1955/56

20-09-1955 DJURGARDENS - GWARDIA WARSZAWA 0-0
12-10-1955 GWARDIA WARSZAWA - DJURGARDENS 1-4

1956/57

12-09-1956 SLOVAN BRATYSŁAWA - LEGIA WARSZAWA 4-0
19-09-1956 LEGIA WARSZAWA - SLOVAN BRATYSŁAWA 2-0

1957/58

11-09-1957 GWARDIA WARSZAWA - WISMUT AUE 3-1
13-10-1957 WISMUT AUE - GWARDIA WARSZAWA 3-1
15-10-1957 WISMUT AUE - GWARDIA WARSZAWA 1-1 (Karl-Marx-Stadt NRD)

1958/59

17-09-1958 POLONIA BYTOM - MTK-VM BUDAPESZT 0-3
01-10-1958 MTK-VM BUDAPESZT - POLONIA BYTOM 3-0

1959/1960

09-09-1959 JEUNESSE ESCH - ŁKS ŁÓDZ 5-0
23-09-1959 ŁKS ŁÓDZ - JEUNESSE ESCH 2-1

1960/61

21-09-1960 ARHUS GF - LEGIA WARSZAWA 3-0
05-10-1960 LEGIA WARSZAWA - ARHUS GF 1-0

1961/62

13-09-1961 GÓRNIK ZABRZE - TOTTENHAM HOTSPUR 4-2
20-09-1961 TOTTENHAM HOTSPUR - GÓRNIK ZABRZE 8-1

1962/63

12-09-1962 POLONIA BYTOM - PANATHINAIKOS ATENY 2-1 (Chorzów)
19-09-1962 PANATHINAIKOS ATENY - POLONIA BYTOM 1-4
07-11-1962 GALATASARAY - POLONIA BYTOM 4-1
18-11-1962 POLONIA BYTOM - GALATASARAY 1-0

1963/64

18-09-1963 GÓRNIK ZABRZE - AUSTRIA WIEDYŃ 1-0 (Chorzów)
02-10-1963 AUSTRIA WIEDYN - GÓRNIK ZABRZE 1-0
09-10-1963 GÓRNIK ZABRZE 2-1 AUSTRIA WIEDYŃ (Wiedyń)
13-11-1963 GÓRNIK ZABRZE - DUKLA PRAGA 2-0 (Chorzów)
20-11-1963 DUKLA PRAGA - GÓRNIK ZABRZE 4-1

1964/65

06-09-1964 DUKLA PRAGA - GÓRNIK ZABRZE 4-1
20-09-1964 GÓRNIK ZABRZE - DUKLA PRAGA 3-0 (Chorzów)
14-10-1964 DUKLA PRAGA - GÓRNIK ZABRZE 0-0 (Duisburg)

1965/66

15-09-1965 LASK LINZ - GÓRNIK ZABRZE 1-3
22-10-1965 GÓRNIK ZABRZE - LASK LINZ 2-1 (Chorzów)
24-11-1965 SPARTA PRAGA - GÓRNIK ZABRZE 3-0
28-11-1965 GÓRNIK ZABRZE - SPARTA PRAGA 1-2 (Chorzów)

1966/67

28-09-1966 GÓRNIK ZABRZE - VORWARTS BERLIN 2-1
12-10-1966 VORWARTS BERLIN - GÓRNIK ZABRZE 2-1
26-10-1966 GÓRNIK ZABRZE - VORWARTS BERLIN 3-1 (Budapeszt)
23-11-1966 CSKA SOFIA - GÓRNIK ZABRZE 4-0
07-12-1966 GÓRNIK ZABRZE - CSKA SOFIA 3-0

1967/68

20-09-1967 GÓRNIK ZABRZE - DJURGARDENS 3-0 (Chorzów)
04-10-1967 DJURGARDENS - GÓRNIK ZABRZE 0-1
29-11-1967 GÓRNIK ZABRZE - DYNAMO KIJÓW 1-1 (Chorzów)
13-03-1968 GÓRNIK ZABRZE - MANCHESTER UTD 1-0 (Chorzów)

1969/1970

17-09-1969 UT ARAD - LEGIA WARSZAWA 1-2
01-10-1969 LEGIA WARSZAWA - UT ARAD 8-0
12-11-1969 LEGIA WARSZAWA - AS ST. ETIENNE 2-1
26-11-1969 AS ST. ETIENNE - LEGIA WARSZAWA 0-1
04-03-1970 GALATASARAY - LEGIA WARSZAWA 1-1
18-03-1970 LEGIA WARSZAWA - GALATASARAY 2-0
01-04-1970 LEGIA WARSZAWA - FEYENOORD 0-0
15-04-1970 FEYENOORD - LEGIA WARSZAWA 2-0

1970/71

16-09-1970 IFK GOTEBORG - LEGIA WARSZAWA 0-4
30-09-1970 LEGIA WARSZAWA - IFK GOTEBORG 2-1
21-10-1970 STANDARD LIEGE - LEGIA WARSZAWA 1-0
04-11-1970 LEGIA WARSZAWA - STANDARD LIEGE 2-0
10-03-1971 ATLETICO MADRYT - LEGIA WARSZAWA 1-0
24-03-1971 LEGIA WARSZAWA - ATLETICO MADRYT 2-1

1971/72

15-09-1971 OLYMPIQUE MARYSLIA - GÓRNIK ZABRZE 2-1
29-09-1971 GÓRNIK ZABRZE - OLYMPIQUE MARSYLIA 1-1 (Chorzów)

1972/73

13-09-1972 SLIEMA WANDERES - GÓRNIK ZABRZE 0-5
27-09-1972 GÓRNIK ZABRZE - SLIEMA WANDERES 5-0
25-10-1972 DYNAMO KIJÓW - GÓRNIK ZABRZE 2-0

1973/74

19-09-1973 CRVENA ZVEZDA BELGRAD - STAL MIELEC 2-1
03-10-1973 STAL MIELEC - CRVENA ZVEZDA BELGRAD 0-1 (Kraków)

1974/75

18-09-1974 HVIDOVRE IF KOPENHAGA - RUCH CHORZÓW 0-0
02-10-1974 RUCH CHORZÓW - HVIDOVRE IF KOPENHAGA 2-1
23-10-1974 RUCH CHORZÓW - FENERBAHCE STAMBUŁ 2-1
06-11-1974 FENERBAHCE STAMBUŁ - RUCH CHORZÓW 0-2
05-03-1975 RUCH CHORZÓW - AS ST. ETIENNE 3-2
19-03-1975 AS ST. ETIENNE - RUCH CHORZÓW 2-0

1975/76

17-09-1975 RUCH CHORZÓW - KPS KUOPIO 5-0
01-10-1975 KPS KUOPIO - RUCH CHORZÓW 2-2 (Mikkeli)
22-10-1975 RUCH CHORZÓW - PSV EINDHOVEN 1-3
05-11-1975 PSV EINDHOVEN - RUCH CHORZÓW 4-0

1976/77

15-09-1976 STAL MIELEC - REAL MADRYT 1-2
29-09-1976 REAL MADRYT - STAL MIELEC 1-0

1977/78

14-09-1977 LEWSKI/SPARTAK SOFIA - ŚLĄSK WROCŁAW 3-0
28-09-1977 ŚLĄSK WROCŁAW - LEWSKI/SPARTAK SOFIA 2-2

1978/79

13-09-1978 CLUBE BRUGGE - WISŁA KRAKÓW 2-1
27-09-1978 WISŁA KRAKÓW - CLUBE BRUGGE 3-1
18-10-1978 ZBROJOVKA BRNO - WISŁA KRAKÓW 2-2
01-11-1978 WISŁA KRAKÓW - ZBROJOVKA BRNO 1-1
07-03-1979 WISŁA KRAKÓW - MALMO FF 2-1
21-03-1979 MALMO FF - WISŁA KRAKÓW 4-1

1979/80

19-09-1979 DYNAMO BERLIN - RUCH CHORZÓW 4-1
03-10-1979 RUCH CHORZÓW - DYNAMO BERLIN 0-0

1980/81

17-09-1980 TKS TRABZON - SZOMBIERKI BYTOM 2-1
01-10-1980 SZOMBIERKI BYTOM - TKS TRABZON 3-0
22-10-1980 CSKA SOFIA - SZOMBIERKI BYTOM 4-0
05-11-1980 SZOMBIERKI BYTOM - CSKA SOFIA 0-1 (Chorzów)

1981/82

16-09-1981 WIDZEW ŁÓDZ - ANDERLECHT BRUKSELA 1-4

1982/83

15-09-1982 HIBERNIANS LA VALETTA - WIDZEW ŁÓDZ 1-4
29-09-1982 WIDZEW ŁÓDZ - HIBERNIANS LA VALETTA 3-1
20-10-1982 RAPID WIEDYN - WIDZEW ŁÓDZ 2-1
03-11-1982 WIDZEW ŁÓDZ - RAPID WIEDYŃ 5-3
02-03-1983 WIDZEW ŁÓDZ - LIVERPOOL 2-0
20-04-1983 WIDZEW ŁÓDZ - JUVENTUS TURYN 2-2

1983/84

14-09-1983 LECH POZNAŃ - ATLETICO BILBAO 2-0
28-09-1983 ATLETICO BILBAO - LECH POZNAN 4-0

1984/85

19-09-1984 LECH POZNAŃ - LIVERPOOL 0-1

1985/86

02-10-1985 BAYERN MONACHIUM - GÓRNIK ZABRZE 4-1

1987/88

16-09-1987 OLYMPIAKOS PIREUS - GÓRNIK ZABRZE 1-1

1988/89

05-10-1988 JEUNESSE ESCH - GÓRNIK ZABRZE 1-4
10-11-1986 REAL MADRYT - GÓRNIK ZABRZE 3-2

1989/90

27-09-1989 CFKA SERDEC SOFIA - RUCH CHORZÓW 5-1

1990/91

03-10-1990 PANATHINAIKOS – LECH

1991/92

18-09-1991 BRONDBY KOPENCHAGA – ZAGŁEBIE LUBLIN
02-10-1991 ZAGŁEBIE LUBLIN – BRONDBY

1992/93

30-09-1992 SKONTO – LECH
21-10-1992 IFK GOTEBORG – LECH

1993/94

28-09-1993 BEITAR – LECH

1995/96

23-08-1995 IFK GOTEBORG – LEGIA
01-11-1995 BLACKBURN – LEGIA
22-11-1995 ROSENBORG – LEGIA

1996/97

21-08-1996 BRONDBY – WIDZEW
16-10-1996 STEUA – WIDZEW
04-10-1996 ATLETICO – WIDZEW

1997/98

23-07-1997 NETEFCZI BAKU – WIDZEW

1998/99

29-07-1998 KAPAZ GANJA – ŁKS

1999/2000

28-09-1999 LITEX ŁOWECZ – WIDZEW

2002/2003

14-08-2002 FC BARCELONA – LEGIA

2010/2011

13-07-2010 INTER BAKU - LECH POZNAŃ

2012/2013

08-08-2012 Heilsborg - Śląsk Wrocław
 
2016/2017

02-11-2016 Legia Warszawa - Real Madryt
 
 
 

 
 
na stronie było już 23886 odwiedzający (57868 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=